Рибалка в Польші - Форум
Меню сайта
Приветствую Вас, Гость · RSS 28.03.2024, 20:41

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Реки и озёра.... » Рыбалка за рубежом » Рибалка в Польші (Риболовля на озерах Льодзя та Битома)
Рибалка в Польші
Explorer133Дата: Среда, 08.08.2012, 11:44 | Сообщение # 1
Форель
Группа: Список членов клуба "ЖРК"
Сообщений: 261
Награды: 1
Репутация: 0
Статус: Offline
Нещодавно довелось побувати в Польщі. Зібравши речі одразу почав збирати з собою снасті та вудочку. Взяв 6 м махалку Тарава і в дорого.
Як виявилось, якщо хочеш ловити рибку одного бажання мало. Кожен хто хоче вільно займатись риболовлею повинен заплатити близько 300 злотих ( майже 1000 грн ) за рибацький квиток на 1 рік, пройти екзамен, знати задовільні розміри для кожного вида риб окремо ( плотва, окунь, густера і інші - мінімум 16 см, линок - мінімум 26 см, інших не знаю). Алеє озера ля котрих не потрібна карта вудкарства. Але якщо приїхати на них занадто пізно можна не знайти вільного місця.

Повертаючись ближче до теми риболовлі скажу одразу - риба перекормлена прикормками і кормами. Щоб приманити кльов хоч на 20 хвилин тре постійно підкормлювати великими жменями іначе будеш тільки на стрекоз дивитись.

За везінням познайомився з однією пані - Обіатою, вона згодилась взяти мене з собоюна озеро в м. Льодзь, і у випадку перевірки рибаків інспектором прикрити мене.
Приїхали, закинув вудку і одразу густера на лодонь - не зачотна. Здивованими очима викидаю рибку. За нею таких ще штучки 3-4 і всі в воду. Короче кажучи за 3 години 4 десятка пійманої риби і лише 11 залікових.
4 линка від 13 до 19.5 см були відпущені рости. Окуні взагалі не враховував. Матросиків купа, а солідних - 0!!!!! ( Ходив з лінійкою).

Наприкінці рибалки вирішено було поїхати до міста Битум котри в 30 км від мене ( м. Беньдзін), там рибалка безкоштовна і не потребує карти вудкарства.

Приїхали до карєрів ( там 6 озер ) і був здивований перенаселенням водойм рибаками. Палатки, буси, з вудок - в основному відери і трішки махалок. Знайшовши файне місце вирішив закормитись і сидити чекати мани небесної. Різка покльовка і поплавок під водок. Перша плотва в садку. через декілька хвилин ще 3 плотви, 2 добрячий окунець і кльов як образіло. тим часом пані Обіата витягла дуже непоганого окуня як для наших водойм. просидівши хвилин 40 без кльову перейшов на друге озере " І тут Остапа понесло". Величезні косяки краснопіра в секунді хватали наживку і доставлялись в садок. За 4-5 годин на 2 вудки ( з мамою) натягали близько 4 літрового відеречка риби. Рибалкою задоволений.

Загалом ліцензійне рибальство не таке вже і прияємне, як здавалось, за такі гроші як вони платять за карту вудкарства і з якими "трофеями" приходять додому - воно того не варте щоб 1000 грн в рік платити і приносити 10 рибок... А риба яка клює зимою на озерах і річках - то рідко коли до задовільної доходить.

В жовтні знову до Польщі полечу, знову візьму вудку і спробую нові місця)
Прикрепления: 0622003.jpg (1.34 Mb) · 2996957.jpg (1.37 Mb) · 6586801.jpg (1.40 Mb) · 4806370.jpg (1.34 Mb) · 5709067.jpg (1.37 Mb)
 
begerskiyДата: Среда, 08.08.2012, 19:49 | Сообщение # 2
Сом
Группа: Администраторы
Сообщений: 751
Награды: 4
Репутация: 1
Статус: Offline
Юрец, могу по этому поводу сказать только одно - это вполне цивилизованный подход к рыбной ловле (примерно также, а то и по круче, дела обстоят в Чехии. Только там вся страна поделена на рыболовные зоны и в каждой зоне свои вариации по поводу минимального размера выловленной рыбы.)!!!!! Нам к сожалению до этого еще расти и расти!!!!!!

Из все живых существ быстрее всех растет рыба, особенно уже пойманная.
 
sportfishingДата: Четверг, 09.08.2012, 17:28 | Сообщение # 3
Рыболов-спортсмен
Группа: Администраторы
Сообщений: 1901
Награды: 5
Репутация: 5
Статус: Offline
Explorer133, Юра, спасибо за отчёт!!

Quote (Explorer133)
Повертаючись ближче до теми риболовлі скажу одразу - риба перекормлена прикормками і кормами. Щоб приманити кльов хоч на 20 хвилин тре постійно підкормлювати великими жменями іначе будеш тільки на стрекоз дивитись.

Мне кажется что здесь рыбка не перекормлена, а наоборот голодная и ест всю прикормку мигом большими стаями, проверяли в Старом Солотвине шар прикормки размером в кулак заброшенный в метре от берега рыба съела за 15 минут.



штекер в массы
 
Explorer133Дата: Вторник, 24.03.2015, 14:52 | Сообщение # 4
Форель
Группа: Список членов клуба "ЖРК"
Сообщений: 261
Награды: 1
Репутация: 0
Статус: Offline
Рибалка за кордоном завжди була цікавою і не звиклою. Цей раз за останні 2 роки випала можливість відточити майстерність на нових для мене водоймах Польши. Збираючись на рибалку конкретно не знав, що буде клювати і чи буде, бо в день риболовлі погода конкретно змінилась. Холод, вітер і моросящий дощ, але надія на кльов не пропадала. Взяв пікер і махову 5 м, замішав прикормку з запахом кореандра,  порція пінки, все це в машину і " Вперед без страха и сомнений". Перший час на водоймі, ні покльовок, ні рибаків не бачив. Ну думаю вже пролетів. Рибачив з мамой. Вона не любить довго сидіти, і як не дивно першою вона впіймала плотвичку, потім ще одну і "  тут Остапа понсло". Я тільки сидів і дивився. Пізніше мама побігла на іншу водойму, але не покидала думка, що там потрібна карта рибака, а інспектор може виписать нормального штрафа. Але коли риба клює, то хто про того "поліцая" думає. На іншій водоймі кльов був як на таку погоду просто відмінний. Влітали нормальна плотва до 200 грам, окуньці, всюдисущі йорЖикі. Сподобалось те, що місцева перната живність ніяк не реагує на тебе, на твої крикі " кишь від поплавка, паскуда" і " якого ти тут плаваєш". Лебеді взагалі приходять до рук кормитись. Ну то таке. На корм риба ставати відмовлялась, навіть лякалась, клювала де не кинеш, тільки не там де лежить прикорм. В результаті майже повне відерце на 5 л. Наступного разу буду проводить експеременти з пінопластом і барвниками. Як на таку температуру води, плотва настільки сильна, як коропець літом.
Прикрепления: 4993200.jpg (1.59 Mb) · 8617369.jpg (1.28 Mb) · 7392810.jpg (1.28 Mb) · 3713602.jpg (1.21 Mb)
 
Форум » Реки и озёра.... » Рыбалка за рубежом » Рибалка в Польші (Риболовля на озерах Льодзя та Битома)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Copyright ЖРК © 2024