"Crazy Perch" (сезон 2009-2010) - Форум
Меню сайта
Приветствую Вас, Гость · RSS 29.03.2024, 13:36

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Спиннинг » Соревнования, отчёты, впечатления » "Crazy Perch" (сезон 2009-2010)
"Crazy Perch" (сезон 2009-2010)
sportfishingДата: Понедельник, 19.04.2010, 22:14 | Сообщение # 1
Рыболов-спортсмен
Группа: Администраторы
Сообщений: 1901
Награды: 5
Репутация: 5
Статус: Offline
Вот небольшой отчётик с прошедших соревнований в Виннице от Ruslan(взято с винницкого форума федерации)

Коротенький звіт з фестивалю "CRAZY PERCH" 16.01.2010.

15.01.2010. пізненько добрався додому, часу на збори було не багато, тому поспіхом перебрав приманки, зпакувався. Згадав, що силікон забув у своїй машині, але вирішив вже зранку перед виїздом забрати. За дня ніяк не міг вирішити який спіннінг брати, чи обидва, та вирішив зупинитись на Фінезі, тим більше на котушці до спіннінга , на одній із шпуль вже була намотана практично новенька жилка 0,12. На цьому й порішив.
16.01.2010. Лягав спати десь вже о 00.30 з якимось цікавим передчуттям Так і вирубився.
В 03.20 підйом, збори, в гараж за селіконовим спреєм, і зустрічати на дорогу авто Кості Topika, який запропонував свої послуги по доставці, за це велика подяка!!!Все по графіку, авто є, Док вже на місці, забираємо Валєру в Сабарові, і до "Гроша".
Приїхали ранувато, але два екіпажі вже на місці. Вирішуємо на найближчій заправці випити кави, поки дозволяє час.
Підтягнулись інші екіпажі, і в дорогу!!! До Тростянця добрались без особливих пригод, єдине що після Тульчина дорога - як скло. В Тростянці зустріли місцевих, і на Четвертинівку, там вже чекає Київський екіпаж, в такому складі вирушаємо до місця подій. Ось вже й село, через село, а далі полем....
кажуть тут має бути дорога, але ми бачимо завіяне снігом поле...не проїхавши й 20-ти метрів легковики сіли на "животи", та й з позашляховиків з глибоким снігом справились "Нива" та "Патріот".
Зібралась рада, вирішували, як бути далі...звучали різні ідеї: і "Патріотом" всіх доставити на місце, і їхати ближче до Ладижина, і ще багато чого
Та вирішили їхати іншим заїздом, зі сторони ферми, можливо там прогорнуто. Всі легкові машини витурлювали всією гурьбою, трохи відігрілись. Знову верениця авто пролітає по Четвертинівку, ферма прогорнута, далі ніби теж, але доїхали до повороту на поле, і "Нива" зарилась у сніг, замет мабуть по пояс...ніхто, нікуди більше не рветься... І знову збирається нарада... І слідуюче рішення прориватися з першого заїзду, де ми вже були, тільки не по "дорозі" якої не видно , а по полю, по озимині.
Знову місцеві мешканці з цікавістю спостерігають за вереницею машин... Штурмуємо поле, останніми йдуть легковики, і дійсно переметено менше, Костя проривається слідом за позашляховиками, і авто з напрягом, але штурмує "перевал" Накінець, хоч з горба, та всі побачили відкриту воду, тут вже втримати нікого не було можливо...Потрібно бачити ці щасливі обличчя, ці ярко сяючі очі...Всі на раз забули про сніжні замети, про десятиградусний мороз!!!
Машинки серйозніші спустились з горба на берег, а легковики покинули на горбі, і гайда складати знаряддя, та одягатись потепліше...
За 15 хвилин всі були готові до старту. Коротко інструктують про правила, зону і т.п. жеребкування і на старт!!! Всього учасників 22, от і мені жереб входу в зону №22 Це ж треба, і так перший раз бачу цю водойму, та ше й останнім буду стартувати.

Тур 1

Стартую останній, дивлюсь на воду, прозора, дно видно. Що тут робити поки що не придумав. Тому займаю перше вподобане місце, ставлю перевірений на Шкуренцях віброхвостик на головці в 2 грами. Перші проводки дають інформацію, що мілко, дно рівномірне, і на дні напівзогнивша трава...Більше нічого цікавого за 10-к проводок не знайшов. За Шкуринецькими законами тут риби в цю погоду бути не може...
Йду далі, через якісь ріпчаки, і надибую на "толпу", бачу Сашко Док дістає окуня...ага так ось де воно повинно бути, у Дока чуйка на окуня. Пристроююсь по переду "толпи", перша проводка і легесенький "стук" показує присутність риби, далі приманка чіпляє круту бровку. Це вже схоже на рибну точку. Друга проводка приносить зачеп за бровку і обрив. Приманок вистачить, от тільки при -10 не дуже комфортно перв"язуватись. Роблю декілька експериментальних проводок, і на одній з них зі стуком на ближній крутій бровці сідає окуньчик!!! Ну накінець я з рибою!!! Док уже має дві. Тут же й Максим обриблюється. А я все кидаю і все як у прірву, покльовок немає, тільки бровку шкребу, та траву під берегом збираю! Зміщаюсь до Дока, там те ж бровочка, тільки зачепів більше, й там обриваюсь... Док вже втік з точки, Макс теж , пробиваю контрольними їх позиції, результату - нуль.
Зміщаюсь назад, поряд Костя, попадаю на мілководдя і траву, кажу Кості, що тут робити нічого - треба "просити" з-під крутих бровок. Повертаюсь на місце, де я обрибився, і з першої проводки сідає без попередження другий окунь Ще з 10-к проводок, і гудок автомобіля сповіщає, що дві години вже відмерзли, і пора йти грітись.
На місці взнаю, що з рибою у більшості напряг, і два хвости - це теж середній результат, але результат у 10 хвостів Житомирчанина вразив усіх...на фоні загального безкльов"я.
Далі була юшка, бойові 100 грамів, рибацькі байки. Від гарячої юшки вже аж в душі зажарілось, так і хочеться в бій

Тур 2
Міняємо зону лову вище водокачки, жереб мені випадає здається №8. В голові план, раз водокачка, значить повинен бути глибокий канал, де має закачуватись вода, тому зразу до водокачки, але візуально нічого подібного не знайдено Йду далі, падаю на перше місце, просто так, без видимої причини, декілька забросів, не приносять нічого крім трави і гіллячок з дна... Бачу йде Женя Бондарь і Юра Тарнавський, десь туди...подалі... "падаю на хвіст", ну, думаю, Юра місцевий, може до чогось цікавенького та й виведе
Заводить на початок цікавої заводі, і говорить, що тут глибше. Роблю пару проводок - глибше, але бровки нема, і та ж трава на дні. Знімаюсь, йду ще трошки вище, мою увагу прикувала невеличка кладочка, і прикувала через те, що там можна з комфортом присіти на досочку, як на сидіння, і розгрузити свою спину. Так і зроблено.

Перша пробивка точки дає непогану інформацію - траву перекидаю мерів на 3-5 на глибину , а перед травою йде бровочка, може й не дуже крута, та ще й напевне є чи камінь, чи колода на дні, але чи є риба?! Вирішую тут затриматись надовше, і комфортно, і місце перспективне (в Шкуренцях тут би точно щось вийшло )
Через 10-к проводок, кінчик Фінези фіксує цікаві коливання Показалось, чи то траву проходжу, чи що...кидаю ще пару раз, пробую варіанти анімації приманки, і кінчик знову відіграє . Один в один , як на фідері, роблю затяжну паузу, кінчик потрусившись легенько згинається - засікаю, і от чую ривочки першого невеликого окуня.Дістаю, ну от з рибом і в другому турі.

Далі обриваюсь на колоді, перв"язуюсь, і починає творитись шось нереальне. На кожній проводці по три-п"ять покльовок, і на затяжній паузі сідає окунь. Десь третій сів грамів на 200, потім знову мілкі, і більші, сходів не менше 10-ка. Тут вже й Юра К. підтягнувся з фотоапаратом, робить фотосесію. Тут же сідає щось суттєве, Юра прибігає з фотоапаратом, фрікціон визчить, підтягаю, знову фрікціон, і через секунд 30-ть - сход Дістаю пізніше , ще одного окунця під 200. Вмолотив 10-к, нівроку. Вже хлопці підтягнулись, от тільки з берега була проблема перекинути траву і дістати бровку, кому це вдалося - то й обрибився біля мене. А я ще парочку зпустив, ще парочку витягнув. Обірвав під кінець всі джиг-головки потрібної ваги на цьому місці, перев"язався на важчу, але вже покльовок не було. Та вже й кінець туру. Всі мене запевняють, що я перший в зоні, та прийшовши на базу, взнаю, що жару насправді дав Макс Балабанов, який "набалабанив" - 21 шт Молодець!!! Що ж тут скажеш.
У мене багато часу забрали обриви, перев"язування, виважування риби з дальньої дистанції (хоча й приємно), скоросної ловлі не виходило, але в задоволення, щоб скоротити час по мілководді і траві не робив проводку, а просто вимотував, і перезакидав за бровку! Попав в потрібний час в потрібне місце!

Але попередні підрахунки - все ж таки мені світить чи бронза, чи срібло Таки срібло!!!
Нагородження, збори, закінчення фестивалю!!!
Які ж все ж таки ми "крейзануті", облизували і відхукували увесь день кільця на спіннінгах, заради десятка окуньців!!!! Морозили руки, лице, губи...Сам собі дивуюсь...

Житомир - МОЛОДЦІ!!!! Київ - сміливі хлопці!!!
Дякую організаторам, спонсорам, поварам, і всій риболовній спільноті!!!

До нових зустрічей!!!

Прикрепления: 8590966.jpg (91.1 Kb) · 6993520.jpg (99.8 Kb) · 5950146.jpg (68.3 Kb) · 4350444.jpg (44.2 Kb) · 1408912.jpg (85.2 Kb) · 4504495.jpg (79.8 Kb) · 9713495.jpg (76.0 Kb) · crazyperch2010.xls (33.5 Kb)
 
Форум » Спиннинг » Соревнования, отчёты, впечатления » "Crazy Perch" (сезон 2009-2010)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Copyright ЖРК © 2024